Твір на тему «Що таке любов?»

Любов — найпрекрасніше почуття на землі

Що таке любовЩо таке любов? Це таке почуття, яке окрилює нас, нам хочеться бачити того, кого ми кохаємо, ми бажаємо, щоб цій людині було комфортно й добре з нами.

Любов — це дивовижне почуття. Ми народжуємося, і в нас вже виникає потреба когось любити. Спочатку ми любимо маму, тата, брата, сестру, тварин, друзів, вчителів, любимо природу, любимо своє місто, свою країну.

Розмовляти про любов можна довго, адже це дуже важлива тема. У житті кожної людини вона була, є або ще буде. Любов — це пісня, що ллється з глибин самої душі. Подивіться на закохану людину. Вона відрізняється від інших поглядом та блиском в очах. Любов здатна на різні вчинки, іноді навіть несподівані. Адже коли ми віддаємо любов, ми отримуємо дещо більше.

Любов здатна перемогти війни, хвороби. Може відрадити від безглуздих вчинків, може надихнути на подвиг, дає поштовх до творчості, самовдосконалення, духовного розвитку. Взаємна любов робить людину щасливою і є міцним підґрунтям для створення гармонійної сім’ї. І навпаки — нерозділене кохання ранить у саме серце, часом доводячи до трагедії. Цій темі присвячено багато віршів та творів художньої літератури.

Любов до рідних та близьких

В кожного з нас є люди, яких ми любимо все життя — наші рідні та близькі. Ця любов є беззастережною та найщирішою. Як часто ми говоримо їм три простих слова: «Я тебе люблю»? Ми безупинно кудись біжимо, постійно поспішаємо. Часом забуваємо про своїх рідних, про тих дорогих нам людей, які все життя люблять нас такими, якими ми є, не ставлячи ніяких умов.

Як часто ми говоримо своїй мамі про любов до неї? Людське життя коротке, тож не варто відкладати цю просту, але насправді важливу справу на потім. Що може бути важливіше?! Тож зроби це прямо зараз. Підійди, обійми своїх батьків і скажи, як міцно ти їх любиш. Доводь свою любов не лише словами, але й справами.

Значення любові в житті людини

Хоча наше життя одночасно просте та складне, любов у ньому завжди посідає провідне місце. Можливі стільки переплетень і варіацій, що, часом, голова йде обертом від любові. Але розібратися в ній все-таки можна і потрібно. Іноді.

Чоловік і жінка — це два різні полюси, що дуже сильно потребують один одного. Чому? Вони й самі цього не знають, проте відчувають взаємну потребу. Що в такому випадку означає любов для людини в житті, співзалежність? Тоді, що ж їх об’єднує? Звичайно, любов і не тільки. Так скажуть романтики. А скептики неодмінно запитають, що це таке. Яке все-таки значення любові в житті людини?

Про любов складені вірші, казки та легенди, написана музика й картини, створені скульптури та цілі архітектурні ансамблі. Але що робити простій людині, захопленій зненацька бурею власних почуттів і переживань в оточенні всіх цих шедеврів? Що в такому випадку означає любов для людини в житті? Можливо, це натхнення?

За однією з легенд мудрець спробував допомогти закоханому юнакові, вказавши на відмінність закоханості, пристрасті та прихильності, але відповісти, що таке справжня любов, навіть він не зміг. Тільки зауважив, що справжнє почуття витримує випробування часом.

Види любові: закоханість, пристрасть, прихильність, справжня любов

Коли нестримно тягне до людини, коли ніхто інший не здається краще неї — це лише закоханість. Вона скороминуща. Налетіла — і понеслася з мінливим вітром. Коли людина закохана, в її уяві постає світлий образ, який в дійсності може відрізнятися від вигаданого. Любов бачить всі недоліки, розуміє і приймає їх.

Нестримне бажання доторкнутися до людини, розчинитися в її обіймах — це пристрасть, або бажання. Тут не обходиться без хімії почуттів, на яку так блискавично реагує організм. На жаль, і вона швидкоплинна, як будь-яка інша хімічна реакція, яка не триває вічно. Любов спокійна, врівноважена і рівномірна.

Якщо туга за людиною змушує стискатися серце, це більше схоже на прихильність. Вона як раз може бути довгою, але все одно це не любов.

Але хіба любов не супроводжується закоханістю, пристрастю та прихильністю? Так, іноді трапляється все це відразу. Тому так складно буває відрізнити та зрозуміти свої почуття.

Як розпізнати справжню любов?

Щоб полюбити реальну людину, а не казковий образ, потрібно дізнатися її, а для цього потрібен час. Він має пройти, щоб дати пристрастям втихомиритись, адже зопалу можна наламати багато дров. І прихильність на відстані рано чи пізно слабшає.

Як не банально це звучить, але час не владний над істинними почуттями. Проходить закоханість, стихає пристрасть, слабшає прихильність, а справжня любов залишається. Вона не дає згаснути всьому цьому коктейлю почуттів, перемішуючи й підігріваючи його, змушуючи з новою силою спалахувати знову та знову. І перш, ніж одна людина навчиться розуміти та приймати іншу, вона вчиться розуміти саму себе.

Отже, справжня любов об’єднує думки, серця та душі. Це вже не одна людина, це двоє, але об’єднані в єдине ціле.

Яка вона, любов?

Яка вона, любов? Яскрава, ніжна, глибока, велика — всього не перерахуєш. І є такий рівень почуттів, який описати словами просто неможливо. Що таке любов? Як писати про почуття, яке так знайоме всім і так незнайоме одночасно? Пізнаючи цю категорію, кожен раз розумієш, що ти дуже мало обізнаний у цьому питанні, хоча маєш вже досвід любові або хоча б закоханості. Це така багатогранна тема, де багато відтінків почуттів, станів, а іноді й внутрішніх суперечностей.

Любов — це почуття, в якому є і яскраві спалахи, що нагадують жар розпеченого сонця або непередбачене виверження вулкана, і глибока розслабленість, схожа на медитативний стан — ніжна, мерехтлива, подібна місячному світлу. Її часто порівнюють з безкрайнім і неосяжним океаном; цим порівнянням підкреслюється глибина та непередбачуваність почуттів людини, охопленої любов’ю.

Її прихід неможливо передбачити. Ця несподівана гостя стоїть на порозі завжди тоді, коли її чекаєш найменше та не замислюєшся про неї. Ось вона прийшла — йде обертом голова, думки плутаються, відбуваються необдумані вчинки, але в глибині душі — радісно й добре.

Любов можна порівняти з усією тією красою, яку дарує нам життя у всіх її нескінченних проявах. Все те, чим ми насолоджуємося, читаючи поезію, художню літературу, розглядаючи картини, слухаючи музику, підпорядковане цьому прекрасному почуттю. Вся природа просякнута нею, являючи світу ту різноманітність станів, які дарує любов.

Любов у житті людини

Усе найкраще, що створено людством — натхненне любов’ю і було зроблено заради та в ім’я цього незвичайного почуття.

Буває, що довго й одноманітно тягнеться життя, але ось, все освітилося сяйвом — з’являється кохана людина. Все стає наповнене сенсом і змістом. Тому є вираз, що краще рік прожити в любові, ніж багато років без неї.

Для життя любов — це основа основ, яскраве світло, яке здатне усунути всі перепони. Вона наповнює людину великою силою, енергією, перетворює її зовні та внутрішньо.

Але це почуття буває не таким вже й райдужним, до нього треба бути внутрішньо готовим. Є люди, які з трепетом чекають любові, а покохавши, лякаються, уникають об’єкта своїх почуттів. І тоді вона, як правило, проходить стороною.

Суперечливість почуття любові може створювати масу питань, іноді — відчуття безвиході, глухого кута. Кохання може протікати досить болісно, ​​завдаючи сильних ударів по гордості, самолюбству, підточуючи в людині впевненість у собі, самоповагу. Буває почуття, яке руйнує мрії, розбиває серця, залишаючи глибокий і болісний слід. Але навіть попри таке розчарування людина завжди прагне любити.

Щаслива та людина, яка може довіритися почуттю кохання, що накрило її, віддатися йому повністю. Тоді перед нею розгортається цілий світ, відкривається таємниця життя.

Хто підкаже, як писати твір на тему «Що таке любов»? Тут є тільки один порадник — власне серце. Тільки воно зможе багато цікавого розповісти про це дивовижне почуття.

Дивіться також:

Твір на тему «Любов»

Твір на тему «Справжнє кохання»

Твір-роздум про любов до Батьківщини, до своєї рідної землі

Твір на тему «Щастя»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>