Твір-роздум «Що я залишу по собі?»

загрузка...

Що я хочу залишити після себе на Землі?

Що я хочу залишити після себе?

Сьогодні я отримав завдання написати твір на тему «Що я залишу після себе?» Раніше я ніколи не замислювався над цим питанням. Та й тепер, поміркувавши, зрозумів, що ще не готовий відповісти на нього.

По-перше, мені треба визначитися з майбутньою професією. Тільки я поки що не можу це зробити. По-друге, необхідно усвідомити сенс свого життя, своє призначення. Чи зможу я стати видатною особистістю або хоча б просто відомою широкому колу громадськості людиною? Не знаю… Чи впевнений я у своїй винятковості? Чи вважаю себе людиною неабиякого розуму? Ні… Я просто живу, навчаюсь у школі та радію кожному новому дню.

Але ж тема твору — моя життєва спадщина… Що ж я залишу після себе нащадкам? Вірші, оповідання? Навряд чи. Музику, пісні? Ні, до цього у мене точно немає таланту. Художнього дару теж, на жаль, немає. А може, я залишу після себе фотографії? Так можливо. Я зберігаю на своєму комп’ютері та на окремому диску багато фотографій. Мені дуже подобається фотографувати. Причому не стільки людей, скільки природу, особливо красиві пейзажі. Тільки ось чи будуть мої світлини цікаві нащадкам?

Сподіваюся, я залишу своїм дітям певне майно. Мені поки складно вирішити, яке саме. Але я планую багато працювати й на зароблені гроші придбати гарний та великий будинок, автомобіль, яхту. Гадаю, діти зрадіють такому спадку.Звичайно, я хочу залишити по собі світлу та добру пам’ять. Для цього потрібно за життя бути хорошою людиною, чинити по совісті, проявляти милосердя та допомагати нужденним.

Що ж, я намагатимуся прожити життя з честю та гідністю, щоб залишити після себе теплі спогади.

Подібні твори:

Твір на тему «Суспільство, в якому я хочу жити»

Твір-звернення до людей майбутнього

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>