Твір «Що я люблю?»

загрузка...

Що я люблю робити?

Що я люблю?

Коли я дізнався, що мені належить написати твір про те, що я люблю, то трохи розгубився. У мене дуже багато улюблених занять, їх всі не перелічити! Найбільше мені подобається весело проводити час: грати з друзями в хованки чи квача, взимку грати в сніжки, кататися на ковзанах або санках, ліпити сніговика. Влітку мені подобається кататися на велосипеді, грати з друзями в футбол, баскетбол, бадмінтон і теніс. Вдома я теж із задоволенням граю — на комп’ютері або планшеті. Взагалі, інтернет-ігри та спілкування в соціальних мережах — моє улюблене проведення часу. Також я люблю грати в настільні ігри, особливо в шахи, шашки та «Морський бій».

Напевно, всі діти люблять відпочивати, і я — не виняток. Літні канікули — моя улюблена пора, адже вони найдовші. В цей період я з великим задоволенням ходжу з батьками на пляж, у зоопарк, кінотеатр, цирк. Обожнюю плавати в морі та будувати з піску казкові замки. Коли дуже спекотно, приємно з’їсти морозиво чи випити молочний коктейль. А якщо зголоднів — поїсти суші або піцу. Це моя улюблена їжа. Ще я обожнюю шоколадний торт, який готує моя мама. З традиційної домашньої їжі мені подобається смажена картопля та макарони з котлетами.

Не думайте, що я люблю лише розважатися. Мені подобається читати цікаві розповіді, захопливі пригодницькі романи, історії про подорожі. Наприклад, нещодавно я прочитав роман Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра», та він мені сподобався. Ще я люблю дивитися в інтернеті смішні відеоролики, відгадувати головоломки, вирішувати логічні завдання.

Але понад усе я люблю свою сім’ю — батьків і брата. Тому найцінніше для мене — час, який я проводжу в колі рідних людей.

Мої улюблені справи

Я дуже хочу вам розповісти про свої найулюбленіші справи. Я дуже люблю ходити на кікбоксинг, дивитися новини та програму про боротьбу. Але найбільше я люблю гуляти з друзями. Це дуже весело!

А ще я люблю плавати в басейні «Веселка», люблю у дворі пограти у квача та дуже люблю битися, іноді я перемагаю, іноді мене перемагають.

Взимку я люблю кататися на санках і грати в сніжки. Вдома люблю добре попоїсти. Також мені подобається співати, коли я слухаю музику.

Я багато чого люблю, всього не перерахуєш!

Що та кого я люблю?

Я навіть не знаю, з чого почати. Гаразд, почну з найголовнішого — з батьків. У мене є найулюбленіша мама, тато, бабуся, дідусь і найулюбленіша вчителька — Тетяна Леонідівна.

Ну, а тепер прийшов час розповісти про мене! Я люблю гуляти у дворі з друзями, грати в хованки. А ще я люблю вдома з усією родиною пограти в настільні ігри, наприклад, в шашки, доміно, кубик Рубіка.

В мене є мрія: я хочу мати собачку, щоб кожен день з нею гуляти, гладити її пухнасту шерсть, а вночі разом з нею спати.

Ось, я розповіла все про свій світ фантазій.Я багато чого люблю!

Я багато чого люблю. Звичайно, найбільше я люблю найближчих мені людей — маму й тата.

Мені подобаються тварини, а особливо коні. Цього літа ми їздили в сусіднє місто на фестиваль музики. Одного разу, повертаючись з концерту в намет, ми зустріли коня. Він мирно щипав травичку. Я його погладила. Потім підійшов господар. Виявилося, що коня звуть Буян, а господаря — Федір. Мені дуже сподобався Буян. Я сфотографувалася з ним на прощання.

Мені подобається малювати. Я відвідую художню школу, там я малюю і ліплю з глини. В майбутньому хочу стати дизайнером.

Я люблю вихідні дні та літо. Тому що влітку ми їздимо відпочивати на берег річки, влітку тепло, можна засмагати.

Міні-твір

Я люблю грати в шашки, доміно та інші настільні ігри. Мені подобається плавати на мілководді, триматися за кам’яне дно. Також я люблю влітку кататися на велосипеді, а взимку — на лижах і грати в сніжки. Люблю будувати курені з листя і гілок, а взимку — зі снігу. Я із задоволенням роблю сальто на турніку та на канатках. Ще я люблю збирати листя для гербарію, збирати гриби та палити багаття в лісі.

Коротка розповідь

Привіт, дорогі хлопці. Хочете дізнатися про мене? Тоді слухайте.

Я люблю у вихідні дні піти на вулицю, люблю, коли на вулиці тепло й сонячно. Мені подобається кататися на велосипеді, грати в футбол. А ще — грати в Лего, малювати, вирізати різні фігурки з паперу. Люблю дивитися телевізор, читати дуже цікаві книжки, наприклад, про Тома Сойєра.

Ну ось, моя розповідь підійшла до кінця.

Що любить хлопчик?

Мене звуть Мишко. Мені десять років. Я дуже люблю своїх батьків, брата та сестру. Люблю вечорами поганяти в м’яча з друзями. Також люблю пограти в карти.

Мені подобається займатися фізкультурою. Я люблю дивитися футбол і грати в нього.

Серед напоїв я люблю молоко та домашній компот. Також обожнюю солодощі.

Люблю з друзями наввипередки їздити на велосипеді. А ще — виробляти на велосипеді всілякі трюки.

Я багато чого люблю!

Що любить дівчинка?

Привіт. Мене звати Світлана, мені дев’ять років. Я люблю танцювати та співати. Якщо хочеш дізнатися про мене більше, то відкрий двері в мій великий світ.

Я люблю свою сім’ю і кішку Мурку. Ще я люблю грати в шашки, особливо вигравати. Люблю свою вчительку Тетяну Леонідівну. Вважаю, що мені дуже пощастило, що в мене така добра та весела вчителька. Другу таку вчительку годі й шукати на всьому білому світі. Але, якщо постаратися, то, може, і знайдете.

Я люблю, коли мало задають або взагалі не задають домашнє завдання. Мені подобається грати у всілякі ігри, тим більше настільні. Також я люблю малювати, ліпити та вишивати. Обожнюю грати в комп’ютерні ігри та дивитися телевізор.

На цьому я, напевно, і закінчу свій твір. Я вам розповіла все, що хотіла. І на цьому ми з вами прощаємося, але, сподіваюся, ще побачимося.

Мініатюра

Я люблю ходити до палацу творчості, там співати в хорі. І ще я люблю виступати з хором, це так здорово.

Люблю фрукти й овочі, найбільше яблуко, апельсин, банан, ківі, диню і кавун. Також люблю м’ясо й сир, ковбасу та локшину, рис, сосиски.

Я обожнюю свою бабусю. Люблю тварин: кошенят, цуценят, папуг. Люблю свою морську свинку Дусю. Вона бігає і навіть їсть траву. Мені подобається за нею спостерігати.

Розповідь

Моє ім’я Ангеліна. Я багато чого люблю, тож для мого твору потрібен цілий зошит. Але я спробую розповісти коротко.

Я люблю посміхатися. Люблю після школи приходити до бабусі. Вона годує мене смачним обідом, а потім ми робимо уроки.

Я дуже люблю свій будинок. Мені подобається приходити в суботу додому, лягати на ліжко й казати: «Слава Богу, цей тиждень скінчився!». Люблю відвідувати баню і басейн. Взагалі, вода — це моя стихія. Також я отримую задоволення від гуртка сучасних танців, у який я ходжу щосуботи.

Дуже сильно люблю школу, адже якби не було школи, то я б сиділа вдома перед телевізором та постійно їла щось.

Ще я люблю літо, тому що тепло, не треба надягати куртку. А зиму — бо можна пограти в сніжки з друзями. Та взагалі, я люблю весну. Навесні приємно дивитися на сніг, що тане. Це так красиво! Люблю влітку кататися на велосипеді та роликах, а взимку — на ковзанах і лижах.

Я дуже люблю нашого папугу Гошу. Він такий кумедний! А ще люблю Найду — бабусину собаку.

Я багато чого перерахувала. Але все ж найбільше я люблю свою сім’ю!

Я це люблю…

Моє ім’я Олена, мені десять років. Я вчуся в музичній школі. Дуже люблю свою спеціальність і вчительку Наталію Павлівну.

Мені подобається відвідувати «Академію математики», там дуже цікаві заняття.

Я люблю, коли ми з мамою і татом їздимо на озера. Днем можна купатися, засмагати, їсти морозиво. А вночі — смажити шашлики, сидіти біля багаття, дивитися на зірки та лягти спати, коли вже світає.

Влітку у нашому місті я люблю гуляти у дворі, запускати повітряного змія і кататися з подружкою на велосипеді. Взимку люблю ходити з татом на каток і кликати туди всіх подружок, вони завжди приходять. Люблю грати на комп’ютері, тільки не занадто довго, бо втомлюються очі.

Ще я люблю ходити з класом у похід, це завжди весело та дуже цікаво. Люблю свою вчительку Тетяну Леонідівну, вона добра, розумна та справедлива.

У мене вдома живе папуга Жорик. Він вчиться говорити, в нього вже почало виходити. Я люблю своїх батьків — маму й тата.

Взагалі, я багато чого люблю, але маю обмаль часу, щоб про все написати.

Твір-розповідь

Я люблю своїх батьків і брата. Люблю тварин, особливо свою кішку Мурку. Мені подобається ходити до бабусі та грати в неї з хом’яком Хомкою.

У вихідні я люблю погуляти або сходити в гості. А коли тепло, ми з батьками багато подорожуємо. У робочі дні, коли я зроблю домашнє завдання, то я читаю, розгадую кросворди, дивлюся телевізор або граю в комп’ютерну гру «Тім і Том». Це навчальна гра, яка змушує мозок швидше працювати.

Я із задоволенням відвідую гурток танців. Він знаходиться в будинку культури.

Я багато чого люблю! Взагалі, у мене все добре, ось тільки з українською мовою погано. Треба підтягнути…

Мені хочеться, щоб у всіх все було добре!

Кожен любить своє

Всі люди різні, кожен любить своє. Я навіть не знаю, з чого почати. Почну з батьків. Я люблю маму, тата, братика, бабусь, дідусів, котика, цуценятка. Моя родина — понад усе!

Я люблю ходити з подружкою в крамницю. Ще я люблю морозиво та всяку смакоту, ходити в парк, зоопарк, їздити в кінотеатр, цирк.

Мені подобається грати в доміно, шашки, шахи, нарди. Ще я люблю дивитися телевізор і грати в комп’ютерні ігри.

Всього не перерахуєш!

Що саме я люблю?

Привіт. Мене звуть Маша. Мені десять років. Я вчусь у четвертому класі. Ви хочете дізнатися, що я люблю? Тоді я починаю.

Я обожнюю своїх батьків — маму й тата, та всіх своїх родичів. Я люблю свою добру вчительку Тетяну Леонідівну. Люблю своїх подруг і всіх інших однокласників. Дуже сильно люблю тварин: собачок, кішечок, хом’ячків. Вони такі милі, пухнасті. Ще я люблю коней. Вони такі великі, красиві та добрі.

Люблю плавати, купатися на озері, грати, гуляти та виступати на концертах. Отримую задоволення від прогулянок в осінньому парку, де приємно дихати свіжим запахом листя.

Також мені подобається грати в хованки, квача та «третій зайвий».

Я люблю, коли я встаю рано-вранці в школу, грає спокійна музика, а мама готує мені сніданок.

І взагалі, я багато чого люблю! Але все це не перерахуєш.

Мене всі люблять!

Привіт всім! Мене звати Олена. Мені десять років. Зараз я розповім про свої уподобання.

Я дуже цікава людина. Мене всі дуже люблять. І я багато чого люблю, наприклад, грати зі своєю старшою сестрою. Мені подобаються різні тварини, особливо коні. У них гарні добрі очі.

Ще я люблю своїх подруг і друзів. Деякі з них вчаться в моєму класі. Я обожнюю своїх батьків, особливо улюблену матусю.

Я дуже хочу мати вдома хом’ячка, але мама не дозволяє, бо в тата астма. Мабуть, колись моя мрія щодо хом’ячка здійсниться.

На цьому я з вами розлучаюся, але сподіваюся, що ще зустрінуся! Бувайте!

Маленький твір

Мене звуть Настя, мені дев’ять років, я вчуся в третьому класі. Я вчуся у моєї улюбленої Тетяни Леонідівни. Вона — моя найулюбленіша вчителька. А ще я люблю маму, тата, дідуся, бабусю.

Я із задоволенням регулярно відвідую басейн. А ще у мене є цуценя Джек, він маленький — йому сім місяців.

Вчора я ходила до будинку культури. Там грала на барабанах, гітарі та піаніно, співала пісні.Моя найкраща подруга — Марина. Я теж її люблю!

8 речень про те, що я люблю

Мене звати Єгор. Мені скоро буде десять років. Вам, напевно, дуже цікаво дізнатися про те, що я люблю. Так ось, я люблю всіх своїх родичів, але, в першу чергу, маму й тата. Ще я люблю тварин, тому в мене вдома живуть морська свинка Леся та рибки.

Що я люблю робити? Мені подобається плавати та пірнати в басейні «Веселка». Також я люблю їздити до своєї бабусі.

Інші твори:

Твір на тему «Любов»

Твір на тему «Що таке любов?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>