Твір на тему «Яка вона, моя Україна»

загрузка...

Я є українцем. Це не тільки моя національність, це стан душі. Яка вона, моя Україна? Найкраща країна у світі! Вільна демократична держава, що розташована у самому центрі Європи.

Україна славиться своїми родючими полями, квітучими садами, безкрайніми степами. На півдні та південному сході вона омивається Чорним та Азовським морями. На заході країни розташовані гори — мальовничі Карпати. Найвищою точкою українських Карпат є Говерла. На півдні розташовані також Кримські гори з найглибшим каньйоном в Україні — Великим каньйоном Криму.

Я дуже люблю свою країну. Люблю не лише за її солов’їну мову, чудову природу, затишні села чи гучні мегаполіси. Люблю за те, що це моя Батьківщина. Тут я народився та живу все своє життя. Я певен: Батьківщину, як і батьків, не вибирають. Тож любов до рідної землі є безумовною й беззаперечною.

І нехай Україна досі не входить до числа розвинених країн світу, це не впливає на моє ставлення до неї. Звісно, мені б дуже хотілося, щоб вона стала економічно сильною, щоб в ній панували мир та добробут. Це є моєю найзаповітнішою мрією. І задля цієї мети ми, прості українці, вірні патріоти рідної держави, чесно працюватимемо все життя.

Отже, яка вона, моя Україна, моя єдина рідна ненька? Вільна, сильна, незалежна держава. І я щиро вірю, що настане той день, коли вона стане заможною та щасливою країною, яку поважатимуть у всьому світі. Україна понад усе!

Подібні твори:

Твори на тему «Моя Батьківщина — Україна»

Твір-роздум на тему «Маю честь бути українцем»

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>