Твір «Яка професія тобі подобається і чому?»

загрузка...

Яка професія тобі подобається і чому?

Рано чи пізно кожній людині доводиться замислитися про майбутню професію. Але коли тобі лише чотирнадцять років, так важко прийняти правильне рішення і так легко зробити помилку! Напевно, робити остаточний вибір у нашому віці ще зарано. Але завдання, яке ми отримали з української мови, змушує поміркувати на цю тему вже зараз. Вчителька запропонувала нам скласти твір на тему «Яка професія тобі подобається і чому?».

Звичайно, деякі люди з самого дитинства точно знають, ким вони хочуть бути. Наприклад, моя найкраща подруга завжди точно знала, що вона буде лікарем. Особливо її приваблює професія стоматолога. Подруга відвідує спеціальні курси з поглибленого вивчення біології й хімії та вірить у свій успіх.

Щодо мене, то я не знаю точно, чого я хочу. Мені подобаються різні науки, тож я добре вчуся по більшості предметів. І багато професій здаються мені цікавими. На мій погляд, було б добре працювати економістом або бухгалтером. Здається, чудовою є професія журналіста. Моя сестра працює дизайнером одягу. Вона задоволена своєю роботою та радить мені піти по її стопах. Але наразі я вагаюся…

Отже, мені подобається багато професій. Проте у даний період часу мені важко зробити такий важливий вибір. Адже це, справді, доленосне рішення.

Подібні твори:Твір «Яку професію обрати?»

Твір «Ким бути?»

Твір-роздум на тему «Моя майбутня професія»

Твір на тему «Вибір професії»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>