Твір на тему «Якби я був Президентом України…»

загрузка...

Якби я був Президентом...

Текст 1

Що б я став робити, якби став Президентом України? Можливо, я б нічого не став робити. Мені й так все подобається в нашій країні! Проте, можливо, комусь моя позиція не сподобається. Адже якщо маєш владу та можеш бодай щось змінити, то чому б не зробити це? Тому якби я був Президентом, то я б витрачав бюджет на розвиток космонавтики. Я б давав гроші тим вченим, які б змогли доставити людину на Марс, а згодом і колонізувати цю планету.

Ми б побудували колонії на всіх планетах Сонячної Системи. І хто знає, може й знайшли б щось цікаве, що допоможе нам піти ще далі?! І в майбутньому я б став Президентом Сонячної системи. Ех… Як кажуть, мріяти не шкідливо. Якщо таке колись і буде, то в далекому майбутньому та не зі мною…

Крім науки, я б покращив систему освіти. Запровадив би такі предмети, як астрономія та космонавтика, на яких би вчителі розповідали про політ у космос, як він здійснюється. Особисто я був би в захваті вчитися в такій школі. А ще, якби я був Президентом, то я отримав би доступ до секретної інформації про інопланетян і дізнався всю правду про них. Можливо, я б організував перший контакт, якщо він до цієї пори не відбудеться. Знаєте, не хочеться вірити, що ми одні у Всесвіті.

А взагалі, я не хочу бути Президентом ніколи, тому що це відповідальність за інших людей, абсолютно мені не знайомих. Президент занадто зайнятий, щоб дивитися крізь телескоп на зірки та шукати там щось цікаве. І тому, якщо я їм все-таки став би, я б звернув людей до зірок, освоювати найближчий космос.

Текст 2

Якщо я б став Президентом, я б постарався реформувати систему освіти, зробивши її доступною кожному. Мені здається, вчитися — це дуже важливо. Навіть якщо ти багато забудеш з того, що ви проходили в школі, пам’ять буде розвиватися, буде розвиватися мислення. На мою думку, зараз система освіти трохи застаріла, тому що вона не змінювалася вже кілька десятиліть. А світ тоді був зовсім іншим. Таким чином, було б добре подумати про зміну освітньої системи. Я вважаю, це буде дуже важким завданням. Потрібно буде переписати всі підручники, видати нові, заново навчати всіх вчителів. Але, без сумніву, це принесе свої плоди та допоможе нам правильно розвиватися.

Якби я був президентом, я б намагався знайти час, щоб поспілкуватися з простими людьми, тому що це дуже важливо. Навіть якщо Президент буде хорошою і відповідальною людиною, він не зможе встежити за всіма навколо. Адже наша країна дуже велика за розмірами. Звісно, мені будуть допомагати губернатори, міністри, різні чиновники. Але вони можуть виявитися не дуже відповідальними, тобто працювати абияк. А всі наслідки відчують на собі прості громадяни, які працюють, живуть, купують продукти, вчаться, ходять у кіно. Тому, якщо президент хоче бути в курсі останніх подій у житті народу, він повинен часто з ним зустрічатися, спілкуватися. На мою думку, саме допомога громадянам і захист їхніх інтересів повинні бути головним завданням будь-якої людини, що має державну владу.

Дивіться також:

Твір-роздум «Який слід я залишу на Землі?»

Твір-роздум «Що я залишу по собі?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>