Твір на тему «Яким я уявляю своє майбутнє?»

загрузка...

Моє уявлення про майбутнє (для хлопчика)

Одного разу я запитав свою маму: «Для чого я народився на цей світ?» «Ти народився на світ, синку, щоб радіти життю, відчувати щастя та допомагати з цим іншим», – відповіла мама.

З цього моменту я зрозумів, що є господарем свого майбутнього. Воно буде саме таким, яким я бажаю його бачити. Після школи я здобуду вищу освіту. Потім знайду роботу собі до вподоби. Це буде моя улюблена робота, адже вона відповідатиме моєму покликанню.

Коли я міцно стоятиму на ногах, у фінансовому сенсі, прийде час створити власну сім’ю. Я зроблю пропозицію коханій дівчині, і ми поберемося. Через деякий час в нас народяться дітки. Ми виховуватимемо їх у любові та злагоді.

Сімейна гармонія, на мою думку, є головною передумовою світлого майбутнього. А там, де мир, там і щастя!

Моє уявлення про майбутнє (для дівчинки)

Я ще не замислювалася над своїм майбутнім, просто намагаюся прожити кожен день так, що ні про що не шкодувати. Моя найближча мета — добре закінчити школу та здобути гарну освіту. Після цього почнеться моє доросле життя: робота, сім’я, хатні справи. Головне, на мій погляд, жити за совістю.

Яким я бачу своє майбутнє?

Я уявляю своє майбутнє світлим і радісним. А як інакше?! Я вважаю себе оптимістом, тож вірю, що все в мене вдасться найкращим чином. Розумію, що задля досягнення цієї мети слід старанно працювати. Поки я школярка, треба добре вчитися. Коли вже піду працювати, потрібно прагнути кар’єрного росту в обраній професії. Але найважливішим, як на мене, є сімейне щастя.

Подібні твори:

Есе на тему «Я — майбутнє України»

Твір «Майбутнє починається сьогодні»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>