Твір на тему «Як врятувати нашу планету?»

Порятунок планети Земля — це охорона її природи

Порятунок нашої планети

Всі ми любимо природу, але найбільше відпочивати там: плавати в річках, в морях, ходити в ліс по гриби, збирати плоди з фруктових дерев, знімати урожай в городі. Але нинішній стан екології змушує нас замислитися про охорону природи. Треба думати про майбутнє, і не тільки своє, але і своїх дітей і онуків. Природа, вона хоч і багата, але може помститися за недбале ставлення до неї. Сьогодні забруднені річки, ліси, поля. Природоохоронне питання стало надзвичайно актуальним, навіть у школах ввели такий предмет, як екологія. Викладачі розповідають нам, що досить легко порушити природний баланс, але надзвичайно важко його відновити. Ось чому вже зараз треба постійно розмірковувати над питанням «Як врятувати нашу планету?» та виконувати конкретні дії.

Природа, по суті своїй, відновлюється сама, але процес цей дуже тривалий. Саме тому ми повинні всіма силами охороняти й берегти довкілля, тобто світ, який нас оточує. Не можна, піклуючись про свої доходи, винищувати тварин, бо незабаром ми їх зможемо побачити тільки в Червоній книзі. Навіть хижаки, що харчуються іншими тваринами, та й ті в гонитві за здобиччю не вбивають більше, ніж здатні з’їсти. Цей феномен пояснюється рівновагою і гармонією в природі. Однак людина може знищити набагато більше, їй весь час потрібно ще і ще. Результатом може стати винищення всього живого. На мою думку, якщо ми всі, але спочатку кожен окремо, будемо підтримувати чистоту в своєму будинку, дворі, парку, то все ще може змінитися на краще. Тож ми повинні одуматися і припинити руйнування нашої Землі, адже ми всі на ній живемо. Треба зробити так, щоб і майбутні покоління побачили красу нашої планети.

Навколишнє середовище дуже тісно пов’язане з природою. Живим прикладом можуть служити такі її представники, як рослини й тварини. Від рослин тварини отримують кисень, яким дихають, а також їжу. А звірі можуть переносити на собі насіння та спори для розвитку рослин і грибів. Якщо в цій системі щось порушити, один з двох представників може загинути. Ми повинні бути вдячні природі за те, що вона забезпечила нас всім необхідним. Адже людина — це теж частина природи, тому, знищуючи її, ми можемо знищити й себе.

Реальність сьогодення така, що на будь-якому придатному для життя місці на Землі ми вже бачимо темні штампи людської цивілізації. З кожним днем ​​збільшуючи споживання, а також з метою нестримної гонитви за прибутками багато недбайливих виробників закривають очі на численні негативні екологічні наслідки. Вони, як правило, відбуваються як результат такого безвідповідального ставлення до екосистеми.

Відновити природні ресурси дуже складно, а іноді й просто неможливо. Якщо ми будемо продовжувати тими ж темпами, незабаром капкан може зачинитися. Про це потрібно пам’ятати завжди. Охорона природи — наш обов’язок. Ми повинні врятувати нашу планету!

Подібні твори:

Твір на тему «Наша планета Земля»

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>