Як влітку заробити гроші дитині? Досвід двох підлітків

загрузка...

Це реальна історія підлітка про те, як йому з другом вдалося не тільки заробити гроші на літніх канікулах та втілити свою мрію — купити мопед, але й розпочати сімейний бізнес.

Коли почалися канікули, ми з другом Єгором стали думати, як же нам провести це літо. Хотілося, щоб воно було не тільки цікавим, а й корисним. На початку червня погода була похмура й дощова, тож ми вирішили на якийсь час залишитися вдома. Разом грали у відеоігри, займалися спортом, спілкувалися з іншими нашими однокласниками.

Як виникла ідея заробітку

Як заробити гроші дитині

І ось, в середині червня, коли погода стала налагоджуватися, ми з другом вирішили діяти. І тут Єгор раптово запропонував ідею про те, щоб започаткувати якийсь малий бізнес. Я, звичайно ж, погодився: тут можу заробити і я, і мій найкращий друг. А річ у тому, що я як раз мав потребу в грошах, ось це збіг!

Надихнувшись ідеєю, ми почали перебирати різні варіанти, як можна «розбагатіти». Я перечитав масу різних статей на тему «Як заробити дитині гроші за літні канікули?» і вловив єдиний сенс. Бізнес потрібно робити на тому, чого потребують люди. «А чого потребують люди?» – запитав я себе вголос. Лежачи на підлозі біля відчиненого вікна, я намагався зосередитися. Але крики дітвори не давали мені цього зробити.

Аж раптом, в один момент, коли я пішов зачиняти вікно, у мене щось клацнуло: «Солодка вата…» – подумав я.

І дійсно! Літо — час, коли батьки мало не щодня водять своїх дітей в парки, цирки, на атракціони тощо. Адже запропонувати солодку вату після запаморочливого атракціону або циркової вистави — найкраща ідея, щоб порадувати смакові рецептори дітей! А ще, безсумнівно, можна залучити сюди підлітків.

Реалізація бізнес-ідеї

Ми з другом почали збирати інформацію про цю бізнес-ідею, а також закуповувати обладнання та оформляти документацію. Знайти 37 тисяч гривень було складно, але, на диво, нам це вдалося (позичили гроші у батьків та взяли зі своїх заначок). Ми вирішили влаштуватися в парку, бо там завжди присутні як маленькі діти, так і підлітки.

Отже, на початок липня у нас все було готово, щоб починати. З Єгором ми працювали позмінно. Працювали по 14 годин на добу, продаючи одну порцію солодкої вати за 30 гривень.

Коротенько скажу, що за липень ми заробили приблизно 50 тисяч гривень, а за серпень — 43 тисячі гривень. Опинившись у плюсі ​​на 56 тисяч гривень, ми розділили прибуток порівну. Таким чином, кожен з нас отримав по 28 тисяч гривень. Це чималі гроші! Я навіть зміг купити собі те, про що так довго мріяв — новий мопед. А ось мій найкращий друг вирішив поки не витрачати свій заробіток.

Але головне, що з настанням осені ми не згорнули свій бізнес. Навпаки, тепер він став сімейним. Наші з Єгором мами продовжують розпочату нами справу з виготовлення та продажу солодкої вати. Вони залишили колишні місця роботи та орендували торгове місце у павільйоні.

На закінчення хочу сказати, що це літо було найкращим і незабутнім у моєму житті. Я отримав перший досвід у сфері бізнесу, і це круто!

Дивіться також:

Твір «Чим мені запам’яталося літо?»

Твір «Мої враження від літніх канікул»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>