Твір на тему «Як зберегти природу?»

Як зберегти природу?

Всі ми любимо природу, але найбільше відпочивати там. Однак нинішній стан екології, на жаль, змушує нас замислитися про охорону природи. Треба думати про майбутнє, і не тільки своє, але і своїх дітей та онуків. Тож як зберегти природу? Поміркуймо на цю тему.

Природа, вона хоч і багата, але може помститися за недбале ставлення до неї. Сьогодні забруднені річки, ліси, поля. Природоохоронне питання стало надзвичайно актуальним, навіть у школах ввели такий предмет, як екологія. Викладачі розповідають нам, що досить легко порушити природний баланс, але надзвичайно важко його відновити. Ось чому вже зараз треба виконувати конкретні дії у напрямку збереження природи.

Природа, по суті своїй, відновлюється сама, але процес цей дуже тривалий. Саме тому ми повинні всіма силами охороняти й берегти довкілля, тобто світ, який нас оточує. Не можна, піклуючись про свої доходи, винищувати тварин, бо незабаром ми їх зможемо побачити тільки в Червоній книзі. Навіть хижаки, що харчуються іншими тваринами, та й ті в гонитві за здобиччю не вбивають більше, ніж здатні з’їсти. Цей феномен пояснюється рівновагою і гармонією в природі. Однак людина може знищити набагато більше, їй весь час потрібно ще й ще. Жахливим наслідком цього може стати винищення всього живого.

На мою думку, якщо ми всі, але спочатку кожен окремо, будемо підтримувати чистоту у своєму будинку, дворі, парку, то все ще може змінитися на краще. Тож ми повинні одуматися і припинити руйнування нашої Землі, адже ми всі на ній живемо. Треба зробити так, щоб і майбутні покоління побачили красу та різноманіття природи.

Подібні твори:Шляхи розв’язання екологічних проблем

Твір на тему «Проблеми екології»

Твір-роздум «Людина — цар чи дитя природи?

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Як врятувати нашу планету?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>