Твір «Як наповнити життя людини сенсом?»

Наповніть життя прекрасними моментами!

Як наповнити життя людини сенсом?

Дуже часто люди скаржаться на життя і бачать тільки труднощі, які виникають перед ними. Вони не помічають всього того прекрасного, що з ними відбувається. Тож як наповнити життя людини сенсом?

Кожен новий день — це початок чогось дивного. Коли ми прокидаємося, як правило, ми думаємо про плани на день. Від того, з яким настроєм ми встанемо з ліжка, і залежить, яким буде день. Якщо людина звикла жити в розміреному темпі, постійно скаржиться на щось і чекає неприємностей, то все саме так і буде. Інша річ, коли ми постійно шукаємо щось дивовижне, радіємо дрібницям і віримо в краще.

Мене завжди дивує, коли я чую від молодих людей скарги на нудьгу. Невже їм нічого не цікаво, чому вони не хочуть чимось займатися? Як же може бути нудно у світі, в якому стільки всього дивного?

Перед кожною людиною завжди є вибір, чим займатися. Важливо тільки, щоб ця діяльність приносила користь або хоча б задоволення. Наприклад, мені подобається ходити на танці. Як тільки я відчуваю, що нудьга на підході, то починаю танцювати. Ще мені приносить радість малювання. У вільний час мені цікаво ходити по вулицях рідного міста та фотографувати красиві будинки, споруди, пам’ятники, театри тощо. Для цих знімків у мене є окремий альбом.

Отже, я ніколи не нудьгую і живу з відчуттям, що моє життя наповнене прекрасних моментів та має сенс. Щиро бажаю цього й вам!

Світ нудний для нудних людей

Моя мама з дитинства вчила мене радіти кожному дню, що настав, навіть якщо на вулиці не світить сонечко. Будь-який прояв погоди — чудово. Взагалі, погода не повинна впливати на настрій. На мою думку, світ нудний тільки для нудних людей, які бояться дивитися далі свого носа. Адже наше життя настільки різноманітне й сповнене сюрпризів, що аж дух захоплює. Потрібно навчитися бачити красу та користуватися кожним шансом, який нам дарує світ. Завжди можна знайти заняття до душі, цікавих співрозмовників і справжніх друзів. Саме тоді світ заграє яскравими барвами й вже не здасться сірим, рутинним і нудним. Мені здається, що люди повинні сміливо крокувати вперед і не боятися оступитися. Тоді всі двері будуть відчинені та не буде місця буденності.

На мою думку, тільки з точки зору нудних людей світ нудний та життя не має сенсу. На противагу їм, енергійні, життєрадісні й цікаві люди ніколи не нудьгують. Звичайно, як і у всіх, у них бувають моменти смутку, але вони не довгострокові. Адже такі люди розуміють, що життя коротке й варто його витрачати тільки на те, що приносить задоволення. Тож нехай кожна людина захоче пізнати дивовижну сторону життя!

Інші твори:

Твір «У чому сенс життя людини?»

Твір на тему «Що таке життя?»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>