Твір «Як настає весна»

загрузка...

Опис настання весни

Як настає весна

Коли відгриміли новорічні феєрверки, відлунали різдвяні колядки, ялинкові прикраси прибрані до наступного року, а діти вдосталь накаталися на санках, з’являється бажання погрітися на сонечку, почути спів птахів і відчути запах весни.

І ось вона, нарешті, приходить. Пухнастий сніг починає просідати та поступово танути. В повітрі з’являється запах мокрої землі й талої води, а за вікном стає чути капіж і дзюрчання бешкетних потічків. Багатьом не подобається бруд, що з’являється в цей час, але скоро земля насититься водою та зійдуть перші паростки. Їх ставатиме дедалі більше й більше, та від бруду не залишиться й сліду.

Поступово все навколо починає зеленіти, а комахи — прокидатися від зимової сплячки та вилазити зі своїх укриттів. У лісах і парках з’являються квіти проліски, вкриваючи все синім килимом і приносячи людям чимало радості. Адже саме вони першими сповіщають про настання справжньої весни та про її остаточну перемогу над зимовими холодами.

Отже, спочатку весна настає непомітно. Але з кожним днем її кроки стають все сміливіше.

Настала весна

Як настає весна? З повільних природних перетворень. Дні стають все довше й тепліше, тож гуляти на вулиці стає набагато приємніше. У дворах з’являється більше людей. Всім подобається дихати свіжим весняним повітрям і грітися на сонечку. Навіть дворові коти вилазять з підвалів і насолоджуються теплими променями, іноді влаштовуючи між собою грайливу метушню.

Теплий весняний вітер приносить запах перших квітів і трав. Настрій стає краще, зимова хандра відступає, поступаючись місцем радісному очікуванню. Люди поспішають змінити вже обридлий теплий одяг на більш легкий та яскравий.

З півдня повертаються птахи, що перечікувати суворі холоди в теплих краях. Вони починають шукати собі пару та вити гнізда, щоб незабаром вивести пташенят.

Я дуже люблю весну. Напевно, це моя улюблена пора. З її настанням в душі поселяються радість і надія. Весна приносить натхнення художникам і поетам, народжуючи безсмертні твори. Найкраща пора року!

Подібні твори:

Твір на тему «Весна та мої відчуття»

Твір на тему «Наближення весни»

Розповіді про весну та твори на тему «Весна»

Твір на тему «Прихід весни»

Твір на тему «Прийшла весна»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>