Твір у форматі есе «Як ми повинні ставитися до тих, хто нас ображає?»

загрузка...

Тривалий час я розмірковувала над темою даного твору та не могла сформулювати свою позицію. Як ставитися до кривдників, тобто до тих, хто нас ображає?

З одного боку, завжди потрібно памʼятати Біблію. Заповідь Ісуса Христа говорить наступне: «Хто вдарить тебе в праву твою щоку, зверни до нього й іншу». Звісно, це висловлювання в образній формі. Його слід розуміти так: на зло треба відповідати не злом, а добром.

З іншого боку, кожна людина, особливо чоловік, повинен вміти постояти за себе, вміти у разі потреби захистити слабшого, наприклад, жінку. Становлення такої риси характеру є важливою умовою виховання майбутнього чоловіка. До речі, з цією метою психологи радять віддавати хлопця у спортивну секцію, зокрема на бокс. Цілеспрямовані заняття спортом зроблять його фізично сильним та витривалим.

Чому ще варто вміти постояти за себе? Слід вміти відстояти справедливість, щоб довести нападнику, що останнє слово не за тим, хто сильніший.

Взагалі, не варто розвʼязувати питання з позицій фізичної сили. Краще пробачити кривдникові та не тримати зла на серці. Так буде ліпше для власного психологічного здоровʼя.

Не кожен здатний пробачити. Вважається, що вміння прощати притаманне лише сильним духом людям.

Щодо дітей, то їх ображати абсолютно неприпустимо. У разі будь-якого конфлікту, зокрема булінгу, слід негайно повідомляти про те, що трапилося, вчителів та батьків.

Отже, до тих, хто нас ображає, слід ставитись по-філософськи, в залежності від певної ситуації. Іноді варто постояти за себе, іноді — не звертати уваги на тих, хто не заслуговує цього, тобто дистанціюватися від кривдника. Головне — ніколи не втрачати розсудливості та розважливості.

Подібні твори:

Твір на тему «Дружба»

Твір на тему «Що таке довіра?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>