Твір на тему «Як усе встигнути в ритмі сьогодення?»

загрузка...

У маленької дитини немає ніяких обов’язків. Проте у старшого школяра їх вже чимало. З віком кількість справ, які нам доводиться виконувати щодня, тільки збільшується. Тож виникає питання: як усе встигнути в ритмі сьогодення?

Найкращим способом збільшення працездатності є планування. Слід розрізняти важливі й неважливі справи, термінові й такі, що почекають. Доведено, що ведення щоденника, тобто блокноту для ділових щоденних записів, дозволяє оптимізувати свої справи та встигати значно більше. Бажано планувати справи таким чином, щоб найважливіша їхня частина припадала на першу половину дня, коли ще не відчувається стомлення.

Є дуже корисна порада, яка на перший погляд здається парадоксальною. Не варто завжди намагатися встигнути абсолютно все. Це неможливо. Таку поведінку можна порівняти з повним утриманням від їжі через бажання схуднути. У такому випадку зрив неминучий. Організм не обдурити, тож з його потребами слід рахуватися. Так само і з прагненням встигнути все. Максималізм — погана риса характеру, яка іноді здатна доводити людину до нервового виснаження.

Отже, слід намагатися йти в ногу з часом. Обов’язково треба підтримувати справи у порядку. Те, що є невідкладним, робити негайно, а те, що може зачекати — спланувати на певні дату й час. Саме такий підхід є передумовою для гармонійного життя в ритмі сьогодення.

Перегляньте також:

Твір на тему «Яким я уявляю своє майбутнє?»

Твір на тему «Цінуйте кожну мить життя!»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>