Твір «Як я допомагаю природі?»

загрузка...

Треба допомагати природі

Як я можу допомогти природі? (8 речень)

Чи можу я допомогти природі? Спочатку все здається легко й просто. Але насправді це копітка, постійна робота, що вимагає від багато сил і часу. Для цієї допомоги потрібні знання і вміння. Отримати їх можна з книг, досвіду інших людей, власних спостережень. У даний час я можу лише небагато: наприклад, боротися зі сміттям, виготовляти годівниці.

Щоб зберегти хоча б частинку природних багатств, всім людям потрібно дотримуватися правил. Бережіть природу, захищайте її, адже будь-яка допомога природі приносить радість і щастя!

Як я допоміг природі? (10 речень)

Якось раз ми з другом гуляли у нього у дворі й раптом побачили дим біля річки. Ми пішли подивитися, що трапилося. Коли ми підійшли, то побачили, що горить суха трава. Мабуть, займання сталося від скла. Ми схопили кинуті кимось пластикові пляшки, набрали в них води та почали гасити. Полум’я розповсюдилося на сміття, що лежало навкруги. Але ми з другом не втекли та продовжували заливати його водою. Нарешті, все було скінчено. Пожежа відступила.

Ось так я допоміг природі, не давши розповсюдитися вогню.

Посадив дерево — допоміг природі

Одного разу ми з бабусею поїхали на святкування Дня міста. На площі біля Палацу металургів проходило свято. Ми подивилися концерт, а потім ми з бабусею взяли участь у посадці дерев в парку, розташованому біля Палацу культури. У парку були викопані ямки, в які садили дерева. Ми з бабусею посадили деревце під номером шістнадцять. Це був клен.

Тепер щороку я їжджу в парк і дивлюся, наскільки зросло це дерево. Я пишаюся тим, що взяв участь в озелененні нашого міста. Адже в нашій країні вирубують багато дерев для промислових цілей. Посадивши хоча б одне дерево, я взяв участь у відновленні та збереженні природи нашого рідного краю.

Моя допомога природі

Природі може допомогти навіть дитина, почавши з маленьких справ. Ми можемо зберігати чистоту в місті й у лісі, підгодовувати тварин і птахів, рятувати їх від негараздів. Я ніколи не кину папірець де попало, а донесу до найближчої урни.

Якось раз я завадила образити кошеня, що вибігло з під’їзду, врятувала жука від сусідського хлопчика, який хотів відірвати йому лапки. Я можу зробити з батьками годівницю, повісити на дерево, і птахи не помруть від голоду. Можу посадити дерево у дворі, щоб він став ще красивіше. А повітря — чистіше. Влітку ми з подружкою Ірою їздимо на велосипедах на ставок і рятуємо жаб. Вони вистрибують на дорогу, де їх можуть задавити машини. Також ми ходимо на річку купатися і влаштовуємо пікніки. Після цього задоволення ми прибираємо сміття за собою, а іноді й за іншими.

Любіть і захищайте природу й вона відповість вам тим же!

Чому треба допомагати природі?

Я люблю природу. Напевно, так може сказати кожен з нас. Але можу сказати лише за себе: я дійсно отримую величезне задоволення від спілкування з природою.

Я обожнюю сидіти на краю обриву влітку та дивитися, як переді мною розстеляється Чорне море. А якщо пощастить, то й побачити далеко дельфінів. Я сумую за першими весняними днями, коли можна приїхати на дачу, взяти човен і відправитися у водну подорож по улюбленій річці. І навіть проста прогулянка осіннім парком здатна подарувати мені незабутні враження і радість на цілий день.

Я намагаюся поважати природу. Кожен з нас повинен розуміти, які непоправні руйнування приносить людська діяльність нашій планеті. Тайфуни, повені, глобальне потепління, озонова діра та зникнення тварин — за останнє сторіччя люди своєю діяльністю значно зіпсували ситуацію та погіршили екологію.

Отже, треба допомагати природі: прибирати сміття, висаджувати дерева. Навіть мала справа краща за бездіяльність.

Чим я допомагаю природі?

Людина — частина природи. Руйнівна діяльність людини, погіршення екології рано чи пізно позначиться на ній самій. Тому я завжди, в міру своїх сил, намагаюся щось виправити, щоб допомогти природі. Після пікніка я — «головна по сміттю». Ніколи не залишаю після себе й друзів зім’яті папірці, сміття та інші відходи. На дачі я завжди збираю біля берега річки скляні пляшки та жерстяні банки. Їх особливо багато накопичується за зимовий період і ранньою весною. Я була свідком, коли людина травмувалася склом, і не хочу, щоб я або мої близькі опинилися на її місці. Адже це зовсім нескладно — скласти сміття до пакета та викинути його в спеціально обладнане місце.

Зрозуміло, що мій внесок у порятунок планети зовсім невеликий. Але я вважаю за краще робити хоч щось, тільки б не сидіти склавши руки.

На мою думку, кожному з нас слід зрозуміти дуже просту думку: якщо не стане природи — не буде й нас. І поки ми всі існуємо на планеті Земля як єдине ціле, нам слід зробити вибір — допомагати їй або прискорити кінець усьому живому.

Перегляньте також:

Твір на тему «Охорона природи»

Твір на тему «Гармонія людини та природи»

Твір-роздум на тему «Бережіть природу»

Твір «Вплив людини на природу та його наслідки»

Твір на тему «Зв’язок людини з природою»

Твори на тему «Людина та природа»

Твір на тему «Вплив природи на людину»

Твір на тему «Взаємини людини та природи»

Природа в житті людини

Твір та його переказ про природу «Нам жити на цій планеті»

Твір на тему «Природа — наш дім»

3 Комментария “Твір «Як я допомагаю природі?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>