Твір, розповідь «Як я проведу літні канікули»

Незабаром літні канікули

Літнє мореЗовсім скоро прийде літо, і заняття в школах закінчаться. Нарешті можна буде не робити уроки, висипатися і вдосталь відпочивати. Саме заради цього я з нетерпінням чекаю літні канікули.

Я люблю свою вчительку, однокласників і завжди радий їх бачити. Але за вісім з гаком місяців навчального року дуже втомився від необхідності щодня готувати домашнє завдання. Хочеться змінити свій розпорядок, з’їздити до родичів в село, позасмагати на пляжі.

Як я люблю море! Немає нічого приємнішого, ніж в літню спеку скупатися у прохолодній воді. Я дуже хочу, щоб скоріше настали літні дні, і ми всією сім’єю вибралися на море. Рахую дні й закреслює їх на календарі. Чекати залишилося зовсім небагато, адже незабаром травень, останній місяць весни.

Літня природаЩо я робитиму на літніх канікулах

Майбутні літні канікули я збираюся провести вдома. До мене приїдуть мої двоюрідні брат і сестра, і ми будемо всі разом ходити на пляж. Я заплющую очі та уявляю, як весело ми проводитимемо там час. Навіть відчуваю, як на морі дуже спекотно, особливо в полудень. Яскраво світить сонце. Пісок на пляжі гарячий. Вода теплувата і купатися в ній дуже приємно.

Мої батьки планують влітку зробити ремонт. Я буду їм допомагати. Наприклад, я зможу віддирати старі шпалери й мазати клеєм нові. Папа обіцяє навчити мене укладати ламінат. Він у цій справі є кваліфікованим робітником і взагалі багато чого вміє робити. Отже, в мене буде час, щоб переймати його професійний досвід.

Дуже хотілося б на літніх канікулах відправитися в похід — з риболовлею і ночівлею в наметі. На жаль, моя мама віддає перевагу комфортному відпочинку, тому доведеться нам з татом відправлятися в похід без неї.

Якщо батькам дадуть відпустку, можливо, ми поїдемо в Карпати. Я ніколи в житті не бачив гори, тому хотілося б туди відправитися всією сім’єю. У Карпатах є ліс, де я теж ніколи не був.

Батьки мого тата живуть у селі. Влітку там дуже добре проводити час. На городі цвітуть різнокольорові квіти, в саду плодоносять дерева. Кожного року там багато зріє ароматних, смачних фруктів: хрустких яблук, запашних персиків, приторно-солодких слів.

Дуже цікаво спостерігати за живою природою у полі. Над строкатими квітками літають смугасті бджілки і яскраві метелики. У траві копошаться різноманітні мурашки.

У період шкільних канікул я планую чудово відпочити. Мені дуже подобається активний відпочинок, наприклад, їзда на велосипеді. Окрім цього, я збираюся багато читати. В школі нам дали список рекомендованої художньої літератури, який бажано прочитати протягом літа. Добре, що у нашому районі є велика дитяча бібліотека. Я вже записався туди й взяв повість Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра».

Ось таким є мій план відпочинку на літні канікули. Сподіваюся, що проведу цей період яскраво й незабутньо.

Інші твори:

Твір-розповідь «Мої плани на літні канікули»

Твір «За що я люблю канікули?»

Твір-опис літа в художньому стилі

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

1 Комментарий “Твір, розповідь «Як я проведу літні канікули»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>