Твір «За що я люблю канікули?»

загрузка...

Люблю літо за гарну природуТема: «Чому я люблю літні канікули?»

Я дуже люблю канікули. Особливо літні. І зовсім не за те, що на канікулах я не ходжу до школи. Я люблю канікули за те, що в цей період не треба нікуди поспішати й можна отримувати задоволення від всього, що відбувається навколо.

Вранці можна прокинутися і просто полежати в ліжку. Послухати спів птахів, вдихнути прохолодне повітря, яке вранці навіть пахне якось особливо. Потім не поспішаючи поснідати, поговорити з батьками та обміркувати свої плани на день.

Я люблю бувати з батьками на природі. Думаю, саме за містом можна найкраще відчути всю красу навколишнього світу. Зазвичай, ми вибираємося в ліс з ночівлею. Беремо з собою намет, казанок, вудки. Прокидаємося раніше, щоб встигнути наловити риби. Один тільки вид річки рано-вранці вартий того, щоб відправитися в такий похід. За нею стелиться туман. У місті такого не побачиш. А який прекрасний світанок над річкою! Сонечко повільно піднімається і гріє ласкаво-ласкаво. І все навколо прокидається разом з ним. На різні голоси щебечуть птахи, у жаб теж співанки. Сидячи ось так рано-вранці біля річки з татом я точно знаю, що цей світ прекрасний.

Вдень ми зазвичай багато купаємося. Потім гуляємо в лісі. Їжу мама готує на вогнищі. Неможливо передати словами, наскільки смачніше звичайної їжі все, що приготовлено на багатті. А ввечері, коли починає сутеніти, ми сидимо біля багаття і багато розмовляємо. Дрова в багатті потріскують, від полум’я не можна відірвати очей. Вже засинаючи, можна почути, як гупає сова та стрекочуть цвіркуни. Спати на природі зовсім не так, як вдома. Вранці я прокидаюся набагато бадьоріше.

Мені шкода, що повсякденна метушня не дає нам можливості помічати красу світу навколо нас. Тому я дуже ціную можливість зайвий раз нею насолодитися. Найчастіше це вдається саме під час літніх канікул.

Дивіться також:Твір-опис літа в художньому стилі

Твір-розповідь «Мої плани на літні канікули»

Твір, розповідь «Як я проведу літні канікули»

Твір, розповідь на тему «Як я провів літо»

Твір-розповідь «Прогулянка лісом» з описом літнього лісу

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>