Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

загрузка...

Я люблю свою Батьківщину — УкраїнуЗа що я люблю свою Батьківщину?

Батьківщина — таке велике поняття, яке об’єднує людей різного віку й соціального статусу. Я свою Батьківщину люблю. Хоча тих, хто в наш час говорить про це, мало.

Тривалий час я не замислювалася над тим, що таке Батьківщина. За збігом обставин я народилася в іншій країні, не в Україні. Народилася — значить, там моя Батьківщина? Рідна, світла. Там я провела свої дитячі роки з рідними. Від спогадів про минуле тепло на душі. Але це все не те. Зараз я абсолютно в іншій країні, і всі близькі мені люди — ближче, ніж раніше, та я можу з упевненістю сказати, що Батьківщина — це місце, яке вибирає твоє серце. Місце, куди хочеться повернутися, де поруч твої рідні, твоя сім’я. Це місце, де я живу зараз.

Я не хочу повертатися туди, де я народилася. Там майже нікого не залишилося, і дерева вже не ті, і вулиці. У квартирах і будинках давно живуть інші люди, в знайомих кімнатах пройшов ремонт. Повертатися нікуди, та й цього давно вже не треба. В мене з’явилася Батьківщина, яку я щиро люблю. Та Батьківщина, в яку я приїхала з рідними та яка стала моєю зі школи. Це Україна.

За що я люблю Батьківщину? Її немає за що любити. Це як ніби мене запитали б, за що я люблю бабусю. Можна відповісти швидко й легко, а можна замислитися і не назвати жодної причини. Смішною буде відповідь, якщо я скажу, що люблю бабусю за смачні пиріжки, які вона для мене пече. Або: я люблю свою Батьківщину за її затишні вулиці міста. Отже, наша любов залежить не тільки від наданої нам доброти чи приємних спогадів. Вона просто є.

Любов до Батьківщини — в серці

Любов до Батьківщини — це безмежне почуття. У кожного вона своя, і це чудово. Кожен любить і проявляє свою любов по-різному. Навіть якщо не проявляє — це не означає, що любові немає. Слова «Я люблю Батьківщину» — спокійні, тихі й відчуваються людьми набагато частіше, ніж вимовляються. Вимовиш слова — і почуття вже не особисті, вони набувають форму та стають загальними. Але якщо мова йде про захист Батьківщини, ці слова важливіші за зброю. Потрібно знати, що ти любиш Батьківщину. Треба й щоб інші про це теж знали.

Сучасні люди не говорять про Батьківщину, відмовляються, їм не треба її, головне — є технології, а що таке Батьківщина? Я впевнена, якщо вони захочуть замислитися над цим, вони зрозуміють, що дуже сильно люблять свою Батьківщину. Адже її не можна не любити, ця любов у крові. Вона глибоко-глибоко в серці. З дитинства вона прищеплюється рідними людьми за допомогою любові, яку вони проявляють до маленьких, ще нетямущих, нас.

Батьківщина — місце, де ти не тільки виріс. Вона розуміється свідомістю. Батьківщина відчувається серцем. Вона приймає тебе таким, який ти є. Батьківщина завжди відповідає взаємністю. Її не вибирають, вона просто є. Її не можна продати або змінити. Що б ви не казали — зізнайтеся хоча б собі, що ви любите свою Батьківщину. Її можна тільки любити й плекати, піклуватися про неї, оберігати та робити її краще.

Перегляньте також:

Батьківщина в нас одна-єдина. Це соборна Україна!

Твір-опис рідного краю

Твір на тему «Рідний край»

1 Комментарий “Твір на тему «Я люблю Батьківщину!»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>