Есе на тему «Я — майбутнє України»

загрузка...

Я — майбутнє України

Напевно, ви чули таке висловлювання: «Діти — наше майбутнє». Я з цим висловлюванням цілком згоден. Не тому, що воно закликає шанувати молодь, тобто мене й моїх однолітків, а тому, що саме нове покоління робить нові відкриття, досліджує невідоме та створює цей світ. Звісно, це роблять не діти, а дорослі. Оскільки діти — майбутні дорослі, то діти — це майбутнє нашої держави.

Кожна дитина хоче кимось стати. З часом вона самореалізовується, у такий спосіб укріпляючи державу, в нашому випадку Україну. Але, на жаль, це не завжди так. Багато дітей виростають, але так і не стають тими, ким вони хотіли бути. Цьому може бути багато причин: лінощі, відсутність умов для навчання, нестача часу тощо. Я вірю у те, що з кожним поколінням таких випадків стає дедалі менше, а кількість людей, що створюють майбутнє, тільки збільшується. Я хочу, щоб це було так. І я прагну до такого суспільства, адже я — майбутнє України. Вірю у щасливу долю нашої країни! Особисто я для цього зроблю все, що зможу — скільки в мене вистачить сил. Єднаймося заради цієї світлої мети!

Інші твори:

Твір-звернення до людей майбутнього

Міні-твір «Україна майбутнього»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>