Твір «Євшан-зілля — символ любові до рідної землі» за поемою М. Вороного

загрузка...

Твір-роздум за поемою М. Вороного

Нещодавно я прочитав поему Миколи Вороного «Євшан-зілля», і вона спонукала мене на тривалі роздуми й міркування. Ідея цього ліро-епічного твору полягає у возвеличенні любові до рідного краю. У поемі автор засуджує тих, хто занедбав свою країну й відцурався від неї. Він упевнений, що щастя можна знайти лише на рідній землі. Саме у цьому полягає головна думка твору.

Головний герой поеми — взятий у полон син половецького хана, якого оточили розкішшю. Парубок став забувати про рідний степ, бо звик до чужини. Батько жадає повернути сина й відправляє до Київської Русі віщуна, щоб той повернув юнака додому. Цей віщун дав понюхати сину хана євшан-зілля. Тоді хлопець знов згадує про свою Батьківщину, після чого повертається до рідного краю.

Таким чином, автор доводить, що кожна людина здатна любити свою країну, тобто бути патріотом.

Любов до Батьківщини безумовна й беззастережна. Її не можна викоренити з душі, бо вона зосереджена у найглибших, найпотаємніших її закуточках. Ось чому спрацювало євшан-зілля — символ любові до рідної землі.

Мені дуже сподобалася поема «Євшан-зілля». Вона справила на мене незабутні враження. Я вважаю, що Миколі Вороному майстерно вдалося передати у вірші ідею патріотизму.

Чи потрібне євшан-зілля сучасним українцям?

Я упевнений, що євшан-зілля вкрай потрібне багатьом сучасним українцям. Наразі дуже актуальна проблема пробудження національної свідомості. Україна дуже постраждала від наслідків політики денаціоналізації, яка проводилася протягом тривалого часу. Я маю на увазі радянські часи.

Якби всі громадяни України були справжніми патріотами, дуже швидко вдалося б витягнути нашу державу з кризи та досягти статусу розвиненої європейської країни.

Подібні твори:

Як можна бути патріотом, живучи за межами своєї країни?

Твір «Героїзм та відвага у творах Тараса Шевченка»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>