Власне закінчення твору «Іван Сила»

загрузка...

Продовження повісті «Неймовірні пригоди Івана Сили» О. Гавроша

Власне закінчення твору «Іван Сила»

Одного разу Іван Сила вирішив зустрітися з друзями, разом з якими він виступав у цирку «Бухенбах». Згадуючи минулі часи, вони знову захотіли приїхати туди. Дружині Івана Сили, Мілці, теж ця ідея сподобалась.

Звістка про приїзд колишніх циркачів дійшло до мадам Бухенбах. Коли усі зібралися, було вирішено на одну виставу відновити цирк. Циркачі погодилися, і вже наступного дня відбулася тріумфальна циркова вистава.

Про цирк «Бухенбах» знову стали писати в усіх газетах. До циркачів повернулася колишня слава. На численні прохання шанувальників колектив цирку став продовжувати вистави та вести гастрольну діяльність. Іван Сила погодився з проханням публіки та посприяв відновленню цирку.

Довго ще Іван працював у цирку. За цей час у них з дружиною Мілкою народилися три сини. Всі вони були дужими, як їхній батько, та теж виявили схильність до силового мистецтва. Тому з часом вони стали виступати разом.

Інші твори:

Твір «Реальне й фантастичне у новелі «Чарівна крамниця»»

Анотація до твору «Пурпурові вітрила» — короткий зміст

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>