Твір про інвалідів

Інвалідам — наша повага та піклування

Про інвалідівІнвалідність — це стан фізичної або розумової неповноцінності. Інвалідами є особи з фізичними вадами, зокрема, кульгаві, сліпі, німі, тобто ті, хто мають будь-яку форму фізичного каліцтва.

Є тисячі людей з обмеженими можливостями та багато з них стикаються з дискримінацією на регулярній основі, яка приймає різні форми. Далеко не всі роботодавці приймають на роботу інвалідів, оскільки вважають це великою відповідальністю. Однак, ці страхи абсолютно необґрунтовані. Багато сліпих людей і людей з вадами слуху внесли величезний вклад в організації, до яких вони прикріплені. Насправді, є багато прикладів. Їхні історії успіху включають такі, як запустити свій власний бізнес: магазини, ресторани, ремісничі центри на додаток до тих, хто, завдяки наполегливій роботі та рішучості, стали вчителями й професіоналами. Деякі з них навіть стали вести успішне спортивне життя, беручи участь у Паралімпійських іграх і виграваючи медалі. Це дурість думати, що тільки фізично здорова людина може зробити свою країну кращою.

Втім, тих, хто домігся успіху можна перерахувати по пальцях. На жаль, багато з них стикаються з дискримінацією, вони прагнуть віддалитися від суспільства, бо відчувають себе непотрібними й знедоленими. Наш світогляд має змінитися, щоб прийняти цих людей та інтегрувати їх в наше суспільство.

Уряд нашої країни повинен запровадити заходи для забезпечення всіх людей з обмеженими можливостями та особливими потребами, щоб вони мали доступ до освіти та зайнятості. Треба ухвалити зміни в законодавстві та запровадити спеціальні закони, що зобов’язують роботодавців виділяти певну кількість робочих місць для інвалідів. Департамент соціального забезпечення теж має надавати фінансову допомогу на медичні послуги для інвалідів, що належать до найбідніших верств населення.

Отже, ми повинні приймати інвалідів, адже вони є суттєвою складовою нашого суспільства. Попри свій гандикап, вони грають важливу роль у нашому житті. Необхідно їх зрозуміти, прийняти та поважати.

Інші твори на морально-етичну тему:

Твір на тему «Повага до людей»

Твір на тему «Сильна людина»

Твір «У чому сенс життя людини?»

Твір на тему «Людяність — це…»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>