Твір на тему «Інтернет»

Інтернет у житті людини

Інтернет

Ще якихось сто років тому людство не знало про інтернет і легко обходилося без нього. З розвитком комп’ютерів все стало дуже швидко змінюватися. Тепер це не просто система комп’ютерних мереж, де зберігається неймовірна кількість різної інформації. Це цілий віртуальний світ.

Інтернет використовується майже у всіх сферах діяльності людини. Це і освіта, і космічна сфера, і транспортна система. Поява інтернету дозволила полегшити наше життя. Тепер не потрібно їхати на вокзал за квитком на поїзд. Не потрібно стояти в черзі, щоб оплатити комунальні послуги. Не обов’язково витрачати багато часу на покупки, адже можна знайти належні інтернет-магазини, вибрати товар, замовити його та оплатити, не виходячи з кімнати. Навіть похід у театр або кіно став набагато зручніше. Не потрібно їхати в каси, витрачаючи гроші й час на дорогу, досить купити квитки онлайн.

Інтернет спростив життя інвалідів або людей з зовнішніми недоліками, яких у багатьох місцях не приймають на роботу, мотивуючи це тим, що вони не зможуть працювати або не сподобаються відвідувачам. Але ж їм теж потрібно жити! На допомогу приходить віддалена робота, виконання якої стає можливим завдяки інтернету. Те ж стосується і жінок, які перебувають у декреті, адже не кожен чоловік у змозі повністю забезпечити свою сім’ю, іноді й дружині доводиться підробляти. Та й матерів-одиначок чимало. Отже, інтернет вирішує багато життєвих проблем. Можна продавати речі, твори ручної роботи, вірші та оповідання. Можна писати статті для сайтів або інтернет-видань, програмувати, створювати картинки — та що завгодно! Навіть відсутність освіти не є перешкодою, адже є безліч різних курсів, у тому числі безкоштовних. Самоосвіта вимагає посидючості, але вона допомагає поліпшити своє матеріальне становище, не заплативши при цьому ані копійки.

Що нам дає інтернет?

Крім того, інтернет дає можливість спілкуватися з великою кількістю людей. Особливо тих, хто живе за тисячі кілометрів і побачитися з ними немає ніякої можливості. Та й сидячи вдома, наприклад, через хворобу, можна продовжувати активне спілкування. Саме так я познайомилася зі своїм другом, що живе в сусідній області. Виявилося, що у нас багато спільних інтересів. А за місяць ми побачилися на шкільній конференції та залишилися задоволені, що змогли зустріти один одного. Головне — не переносити своє життя у віртуальну реальність та не забувати, що ніякі технології не замінять справжнього спілкування.

Отже, інтернет пробрався в усі сфери. Цей дивовижний винахід здатний зробити життя кращим і цікавішим, якщо використовувати його з розумом і не замінювати їм справжнє життя. Адже цікавіше нього ще нічого не вигадали!

Подібні твори:

Скільки часу можна проводити за комп’ютером дітям?

Твір на тему «Роль книги в еру комп’ютерних технологій»

Твір-розповідь на тему «Комп’ютер у моєму житті»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>