Інтернет — це добро чи зло?

загрузка...

Я намагатимуся об’єктивно поміркувати над питанням: «Інтернет — це добро чи зло?». Спочатку я прочитала думки фахівців і потім зробила свої висновки.

За матеріалів Вікіпедії, «Інтернет — це всесвітня система об’єднаних комп’ютерних мереж для зберігання, обробки та передачі інформації». Сухі, нудні терміни, а тим часом, за цими словами стоїть розв’язання важливих світових проблем: чиїсь життя, долі та ще багато всього, чого ми навіть і не підозрюємо.

Принципи, за якими будується Інтернет, вперше були застосовані в 1969 році. Понад п’ятдесят років тому, це ж половина століття! І прогрес у цій сфері не стоїть на місці. Спочатку з’явилися програми для відправлення всередині мережі електронної пошти. Це відбувається миттєво, не треба витрачати час на тривале доставлення листів і документів. Потім з’явилися новинні групи й дошки оголошень. Зараз можна зателефонувати за допомогою Інтернету в будь-який куточок нашої планети.

Так що там телефонувати! Можна відправити фотографію і навіть відео, і користувачі за тисячі кілометрів відразу побачать їх у реальному часі. Я рада, що живу в цей час і мені доступні переваги Інтернету. В даний час, завдяки цьому, стали доступні веб-форуми, інтернет-магазини, соціальні мережі, електронні бібліотеки, інтернет-радіо, фільми в показі онлайн, електронні платіжні системи.

Мені дуже допомагає Інтернет. Готуючись до уроків у школі, я багато інформації отримую звідти. У плані дозвілля і розваг я теж ним користуюся. Можу завантажити улюблену книгу, подивитися новий серіал, поспілкуватися з друзями, які не живуть зі мною в одному місті. Крім того, завжди знаю свіжі новини.

У будь-якого винаходу людства є і «зворотний бік медалі». З появою автомобілів стало зручно пересуватися, але вони дуже забруднюють навколишнє середовище, і люди стали менше ходити пішки. З появою атомних станцій енергії стало більше, але це теж шкодить нашій планеті. Навіть ліки, які виробляють для лікування людей, мають чимало побічних ефектів. Так само виходить і з Інтернетом.

У деяких людей з’являється інтернет-залежність. Це майже так само небезпечно, як і психічний розлад. Багато хто не уявляє життя без комп’ютера або смартфону. Ми стали менше знайомитися на вулицях, менше розмовляти з друзями. Майже перестали ходити в бібліотеки, на відміну від попередніх поколінь. Лікарі стверджують, що якщо перед сном проводити час у соціальних мережах, це шкідливо впливає на психіку та якість сну. З’являються дратівливість і втома.

Доступність до багатьох сайтів шкідлива для всіх категорій, особливо для дітей. Адже сайти можуть бути порнографічні, расистські, антисемітські. Цим користуються шахраї та терористи. Зараз у багатьох країнах існують серйозні обмеження на функціонування мережі, тобто на державному рівні здійснюється заборона на доступ до окремих сайтів. І я це підтримую та вважаю правильним.

У цілому, Інтернет — це добро для людства, величезні можливості для розвитку й прогресу. Просто треба правильно розподіляти свій час, не забувати, що справжнє життя проходить не в режимі «онлайн», а поруч з твоїми близькими й рідними.

Подібні твори:

Твір «Плюси й мінуси інтернету»

Твір «Чи може інтернет замінити живе спілкування?»

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>