Твір на тему «Їжак»

Маленький їжачок

Їжак

Літнім сонячним днем ​​ми поїхали з батьками на дачу. Наша ділянка знаходиться на краю лісу. Тому, коли не потрібно допомагати батькам, я йду на галявину, що знаходитися відразу при вході до лісу.

Зазвичай я їм суницю, спостерігаю за мурахами, які дружно й постійно працюють, щось несуть до свого мурашника. Милуюся квітами, слухаю спів птахів.

Але ось за кущем щось зашаруділо. Я придивився і побачив маленького їжака. Коли я до нього підбіг, то він відразу ж згорнувся в колючий клубочок. Я спробував взяти його в руки, але це було неможливо. Тим більше їжак виявляв невдоволення, він намагався мене відлякати, грізно фиркав.

Як я приніс їжака додому

Мені дуже хотілося показати свою знахідку батькам. Тому я вирішив на деякий час взяти його з собою. У мене на голові була кепка, тож мені вдалося скотити в неї їжачка.

Прибігши до батьків, я його випустив в будиночок. Він відразу ж розправився і встав на лапки. Тоді я зміг гарненько його розглянути. У їжачка був витягнутий ніс, а на кінці наче ґудзик. Оченятка були чорного кольору та нагадували гладкі намистини. Ніжки невеликі, але з волохатими ворсинками.

Ми вирішили погодувати їжачка й дали йому шматочок курячої грудки. Спочатку він понюхав, але боявся доторкнутися. Але, мабуть, був дуже голодний, тому з’їв цей шматочок. На дачі ми залишалися з ночівлею, тож залишили їжачка до ранку. Мені було дуже цікаво за ним спостерігати.

Коли ми лягли спати, то відчули присутність їжака в будинку. Він бігав по кімнаті та пирхав. У школі нам розповідали, що їжаки — це нічні тварини. Вдень вони зазвичай сплять, а вночі виходять на полювання. Харчуються мишами, жабами, дощовими черв’яками. На ніч ми залишили в блюдце молоко та шматочки відвареного м’яса.

Коли вранці я прокинувся, то побачив, що вся їжа була з’їдена, але їжака ніде не було. Але потім я облазив кругом і знайшов його сплячим під столом. Мені довелося його розбудити, щоб знову віднести до лісу.

Їжачок за минулий день звик до мене, коли я брав його до рук, він більше не скорочувався в клубок. Але я розумів, що в лісі йому краще, ніж у мене на дачі. Тому, прийшовши до лісу, я його випустив. Він спочатку не тікав, а потім все ж зрушився з місця та сховався за кущами. Мені було дуже приємно на душі, що я відпустив його в рідне середовище проживання.

Інші твори:

Твори та розповіді про ведмедя українською мовою

Твір-розповідь про дятла українською мовою

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован.

Вы можете использовать HTML- теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>